SENIOR CLUB – PARTENERI

senior club parteneri

SENIOR CLUB – PARTENERI

Va multumim ca ne sunteti alaturi la fiecare articol de pe SENIOR-CLUB.RO!
Astazi venim in intampinarea numeroaselor solicitari pe care le primim zilnic din partea dumneavoastra, atat persoane fizice cat si juridice, pe adresa noastra de e-mail, referitoare la oferta de parteneriat. Astfel, dorim ca in articolul de astazi sa lamurim aceste aspecte si sa detaliem cerintele pe care le avem pentru viitorii nostril posibili parteneri.

CAUTAM PARTENER: O banca care sa poata oferi serviciile financiare necesare SENIOR CLUB Romania, care are o cifra de afaceri de minim 80 milioane euro anual, aproximativ 350 de angajati si un numar de 800 de clienti permanenti si 50.000 temporari prin programul STAY YOUNG. Trebuie asigurat transferul bancar al pensiilor acestor clienti, fie din conturile din Romania sau din tari Europene precum Suedia, Norvegia, Danemarca, Germania.

CAUTAM PARTENER: Avocat sau cabinet de avocatura, familiarizat cu genul de servicii pe care noi il oferim membrilor clubului nostru, cum ar fi contractele individuale si obligatia partilor contractuale, termenii si definirea clara a serviciilor oferite si a tarifelor aferente si redactarea regulamentului de ordine interioara.

CAUTAM PARTENER: Producatori de produse alimentare care se arata interesati, dar care sa respecte normele noastre legate de calitatea si sursa alimentelor.
Mentionam ca inainte de a putea incheia contracte cu astfel de parteneri, trebuie sa terminam constructia si sa definitivam capacitatea restaurantului, terasei, BBQ&GRILL, a piscinei cu bar si a beach bar-ului pentru a avea cifre exacte legate de consumul alimentar necesar membrilor SENIOR CLUB.
Printre acestia, cautam cu mare interes producatori locali de:
legume si fructe
carne de porc, pui, miel, vita, peste
lactate si branzeturi
mezeluri
In ceea ce priveste prima categorie mai sus mentionata, si anume cea a legumelor si fructelor, nu vom accepta pe cei ce folosesc pesticide si alte componente chimice ce pot afecta calitatea produselor si sanatatea clientilor nostri.

senior club parteneri


NU ACCEPTAM COMERCIANTI, DOAR PRODUCATORI AUTENTICI!


Inspectorii alimentari din cadrul organizatiei noastre se vor deplasa la fiecare producator in parte pentru a preleva probe, pe care le vom analiza in laboratoratoarele noastre si cu propriul efort financiar.
Aceleasi reguli le vom implementa si pentru producatorii de carne, indiferent de natura acesteia.
Referitor la utilizarea carnii, in cadrul SENIOR CLUB, vom organiza in fiecare seara, in perioadele cand vremea ne va permite, BBQ cu miel la protap si carne de pui rotisata, in zona de BBQ&GRILL a piscinei. Acestea vor fi conectate cu serile dansante si programul nostru de socializare, pe care punem mare accent.
La aceste seri pot participa, pe langa cei 800 de membri permanenti ai clubului si ceilalti membrii, inrolati in programul nostru STAY YOUNG de 14/21/30 de zile pentru o cura de sanatate si anti-aging.

CAUTAM PARTENERI: Companie de asigurari specializata in asigurari medicale, de viata si de accident, pentru a acoperi o paleta cat mai larga de servicii dedicate membrilor nostri.

CAUTAM PARTENERI: Constructor sau contractor general pentru constructii civile, centru medical, piscina clubului.

CAUTAM PARTENERI: Producatori de mobilier pentru: cele 800 de camere, lobby, birouri, restaurant, terasa, beach bar, birou medical.

CAUTAM PARTENERI: Arhitect cu birou de arhitectura si design interior

CAUTAM PARTENERI: Firma producatoare de materiale de constructie

La SENIOR CLUB veti intalni un investitor serios si un partener de incredere, cu o experienta de peste 35 de ani in SUA si tarile scandinave. Deci, impreuna putem introduce acest concept de senior living club si in Romania, la un standard inalt de calitate.

Asadar, cautam parteneri responsabili si implicati, cu care sa implementam servicii de calitate pentru retirement home-ul nostru SENIOR CLUB de la Marea Neagra.

Asteptam cu drag sa ne contactati!

Leave a Comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *